Üye Ol
X
EnglishÜye Girişi
ANMEN Kumaşları
Sanal Tur
Kumaşta Sanatsal Yaklaşımlar
Kumaşta Estetik Yaklaşımlar

ANMEN-Ankara Mensucat

ANMEN Showroom

Anmen'e Hoşgeldiniz.

Size bu sitede döşemelik kumaş modasının özgün  yansımalarını sunuyoruz.
Daha da yakından dokunup ve hissedebilmeniz için  sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Tekstil dünyasındaki değişen trendleri yakından izleyen,özgün desenleriyle farklı mekanlar yaratan döşemelik ve perdelik kumaş sektöründe uluslararası standartlara uygun ürünler sunan ve üretimini kalite ile birleştiren sofistike bir marka Anmen……

3500m2 kapalı alanda kurulan Türkiye'nin en büyük döşemelik ve perdelik kumaş mağazası olan anmen dekoru ,kokusu,dokunma hissi uyandıran kumaşları ve mekana hakim renkleriyle firmamız özel üretimiyle deseni kişiye özel kılarak hem kartela şeklinde hem hazır raf halinde sergilenen zengin kumaş çeşitlerini dekoratif yorumunuza sunmaktadır

 

Neden Anmen?

Sınırsız çeşit; yüzlerce farklı kalite milyonlarca desen ve renkte kumaş çeşidinin  yanı sıra döşemelik kadife, % 100 keten, saten, polyester, diğer döşemelik kumaş çeşitleriyle ve sürekli yeni kalite ve desenlerin üretilmesiyle Anmen hayal gücünüzün kapılarını ardı ardına açıyor.

Özel Üretim Olanağı

Düşlediğiniz kumaşı gerçek yaşamda uygulamaya dönüştürmek için sizleri bekliyor.
Yaşamınız Anmen'in dokunuşu ile değişecek. Ayrıca Anmen koleksiyonundan seçtiğiniz kumaşlar sizin için özel mt dokunuyor.

Ürün Devamlılığı

Anmen'den aldığınız kumaşın devamını yıllar sonra bile bulabilirsiniz. Haftada ortalama 10 yeni desen ve farklı renk anlayışı ile beğenize sunulmaktadır.

Anmen başta GüneyAfrica, Polonya, Saray Bosna, Makedonya, İsrail, İtalya, İngiltere, Rusya, İran olmak üzere çeşitli ülkelere yaptığı ihracaatla ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil etmektedir.

Yılların size emanet ettiğini sizde Anmen'e emanet edin. Sizin için tarih, estetik ve kaliteyi birleştirip antikalarınıza can verelim. Tarih Anmen'in özeniyle değerleniyor.
Aksesuar ayrıntı değil tamamlayıcıdır. Anmen değişmez kalite anlayışını aksesuarda da sürdürüyor. Aksesuar reyonumuzda eşşiz koltuk şalları ve kırlentlerimiz dekoratif yorumunuza sunuluyor.

Geniş Showroom

3500 m2 kapalı alanda kurulan Dünya'nın ve Türkiye'nin en büyük döşemelik ve perdelik kumaş mağazasında beğenize cevap verecek profesyonel bir ekip ile renk ve desende sınırsız çeşit bulabilirsiniz.