Üretim | anmen.com.tr

Üretim

Anmen Fabrika

Bursa Kestel’de 30000 m² arazi üzerine kurulmuş 20000 m² kapalı alanı bulunan fabrikamız son sistem teknoloji ile donatılmış olup ,  üretimin her aşamasında uzman bir ekip ve son teknoloji makine parkını kullanmaktadır.

iplik

İplik

Kalite standartlarını en üst düzeyde tutabilmek için ar-ge bölümü başta olmak üzere tüm bölümler gelişen teknolojiyi ve gelişen değişim trendlerini takip etmektedir.uluslararası kalite standartlarına uygun üretim koşulsuz müşteri memnuniyeti değişen gelişimi takip ederek her zaman daha iyisini yapmayı ilke edinmiş ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Günümüzün modern makineleriyle üretimine devam eden firmamız üretimin her biriminde olduğu gibi dokuma işletmesine önem vererek teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.

ANMEN Fabrika Üretimi


Dokuma

Zengin renk ve desen seçenekleriyle dünya standartlarındaki üretim anlayışıyla ve profesyonel tasarım ekibiyle koleksiyonlarımız hazırlanmaktadır.

ANMEN Sevkiyat


Sevkiyat

Birçok ülkeye ihracat yapan firmamız ürünlerinin müşterilerine kusursuz ve de zamanında ulaçabilmesi için tüm lojistik ağları etkin.